Obserwuj @AgencjaASInfo

NASZA OFERTA
NASZE USŁUGI
NASI KLIENCI
PRACUJ Z NAMI
KONTAKT
O NAS

ASInfo to pierwsza w Polsce sportowa agencja informacyjna. Sport jest naszą pasją, naszym życiem. Chcemy uchwycić w nim to, co najpiękniejsze - radość niesioną przez spektakularne sukcesy, niepowtarzalne osiągnięcia, rekordy i niecodzienne wydarzenia. Sport to również gorycz i głębia emocji towarzyszące porażkom. Chcemy dzielić je i przeżywać razem z Państwem.


Sport jest dynamiczny, przebojowy i niekonwencjonalny. Takimi przymiotnikami chcielibyśmy opisać również naszą agencję. Zespół ASInfo ma ogromną wiedzę o tej wspaniałej dziedzinie naszego życia i bogate doświadczenie dziennikarskie, gwarantujące wysoką jakość oferty. Wiemy doskonale, że tak jak w sporcie, sukcesu nie osiągnie się bez ambicji, ciężkiej pracy, zaangażowania i determinacji w dążeniu do celu.


Znamy Wasze potrzeby, specyfikę pracy i wymagania odbiorców - kibiców. Jesteśmy przekonani, że oryginalna oferta, którą dla Państwa przygotowaliśmy wyjdzie naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Będziemy przekazywali informacje ze wszystkich najciekawszych wydarzeń sportowych z udziałem polskich zawodników. Nasze produkty będą atrakcyjne i niestandardowe.


Zapraszamy do wspólnego odkrywania sportu. Na nowo, każdego dnia!