Obserwuj @AgencjaASInfo

NASZA OFERTA
NASZE USŁUGI
NASI KLIENCI
PRACUJ Z NAMI
KONTAKT
PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna jest bezsprzecznie najpopularniejszą dyscypliną sportową w Polsce. Dlatego ten pakiet podzieliliśmy na mniejsze części, tak aby wyodrębnić to, czym są Państwo zainteresowani.

Ekstraklasa

- ponad 800 informacji miesięcznie z klubów T-Mobile Ekstraklasy, wypowiedzi z konferencji prasowych, wypowiedzi pomeczowe, wywiady (tekst oraz mp3).

- nasi korespondenci pracują dla Państwa na każdym pierwszoligowym stadionie. Pracują, to za mało powiedziane, oni są w swoich klubach codziennie przez kilka, a nawet kilkanaście godzin, pilnie śledząc nawet najmniejszy ruch. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować błyskawiczne, rzetelne i sprawdzone informacje.

- współpracujemy z najlepszymi fotoreporterami sportowymi. Dzięki ich pracy dostarczymy Państwu najlepszej jakości zdjęcia z ligowych zmagań. Nasi fotoreporterzy uchwycą dla Państwa wspaniałe chwile sportowej rywalizacji, a także inne najważniejsze wydarzenia, które mają miejsce na naszych stadionach.

Reprezentacja Polski

- jesteśmy na każdym meczu reprezentacji Polski u siebie i na wyjeździe. Będziemy w Warszawie, Chorzowie, Azerbejdżanie, Armenii, a także na meczach towarzyskich. - z każdego meczu dostarczymy Państwu minimum 15 informacji: opisy treningów, przedmeczowe wypowiedzi piłkarzy oraz trenerów, a także relacje z konferencji prasowej po zakończeniu meczu. Po każdym spotkaniu nasi dziennikarze będą rozmawiali z piłkarzami, a zapis tych rozmów trafi do Państwa już kilkadziesiąt minut po ostatnim gwizdku sędziego.

- współpracujący z naszą agencją profesjonalni fotoreporterzy dostarczą Państwu zdjęcia już kilkanaście minut po zakończeniu spotkania. Panowie w kamizelkach z napisem FOTO, kilkoma aparatami śledzą każdy ruch zawodników na boisku. Gwarantujemy wysoką jakość zdjęć.

- zdajemy sobie sprawę, że nie każda redakcja radiowa jest obecna na meczach reprezentacji Polski. Nasi reporterzy dostarczą Państwu wypowiedzi piłkarzy oraz trenerów już kilkanaście minut po zakończeniu meczu w formacie MP3. Gwarantujemy wysoką (radiową) jakość dostarczanych dźwięków.

Ligi Zagraniczne

- gwarantujemy Państwu ponad 600 informacji miesięcznie z lig: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, holenderskiej, niemieckiej, szkockiej, francuskiej oraz osobne informacje o występach Polaków za granicą.

- przed każdą kolejką przygotujemy dla Państwa szczegółowe zapowiedzi do wyżej wymienionych lig.

- z naszą agencją współpracują największe serwisy poświęcone zagranicznym ligom. Dzięki specjalizacji naszych redaktorów otrzymają Państwo szybkie, pełne i sprawdzone informacje.

- w tym pakiecie otrzymacie Państwo również informacje oraz wyniki z rozgrywek Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Jeśli są Państwo zainteresowani pakietem "PIŁKA NOŻNA prosimy o kontakt: agencja@asinfo.pl