Obserwuj @AgencjaASInfo

NASZA OFERTA
NASZE USŁUGI
NASI KLIENCI
PRACUJ Z NAMI
KONTAKT
Wyniki i tabele w XMLOferujemy Państwu wyniki i tabele - wszystko w formacie XML! Proste do zaimplementowania zarówno do serwisów internetowych jak i aplikacji mobilnych.
Wyniki - oferujemy wyniki w formacie xml ze wszystkich, najważniejszych lig piłkarskich w Europie. Począwszy od T-Mobile Ekstarklasy, przez angielską Premier League, hiszpańską Primera Division, włoską Serie A, niemiecką Bundesligę po Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Dane z tych lig zawierają: wyniki, strzelców bramek, żółte i czerwone kartki, składy oraz zmiany. Oprócz lig piłkarskich oferujemy również wyniki z innych sportów, jak choćby z tenisa, Formuły 1 czy skoków narciarskich. Co więcej, jesteśmy w stanie szybko przygotować pliki z wynikami w formacie XML z każdej dyscypliny sportowej.
Tabele - do każdej z powyższych lig oferujemy tabele w formacie XML. Każda tabela zawiera klasyfikację zespołów oraz ich zdobycze punktowe i bramkowe. Na Państwa życzenie możemy szybko dostarczyć tabelę w formacie XML z jakiejkolwiek dyscypliny sportowej.